16.08.2016 | 14:29

12 серпня 2016 року у Мінмолодьспорту до Українського Пакту заради молоді–2020 долучилися нові учасники – Державна служба зайнятості України та телекомунікаційна компанія GMS, мобільний оператора Lifecell, Укрсиббанк, торгівельна мережо Auchan, юридична компанія Eterna Law та Фонд Народонаселення ООН в Україні

Ця угода має на меті організувати співробітництво представників сфери бізнесу та освітнього сектору та започаткувати партнерські проекти, що сприятимуть працевлаштуванню молоді, зокрема забезпеченню 10 000 місць для стажування та першого робочого місця для молоді. Також передбачається прогнозування потреб у знаннях та навичках молодих спеціалістів (а саме цифрових, підприємницьких, з фінансової грамотності та інших). Це допоможе молодим людям саме в Україні розвивати свої знання та здібності, професійно зростати задля свого та майбутнього країни.

«Значної уваги служба зайнятості приділяє і буде приділяти питанням працевлаштування молоді. Зокрема, ми здійснюємо роботу, спрямовану на покращення профорієнтаційних заходів для молоді, плануємо запровадити обов’язкову профорієнтацію молоді після 9-го і 11-го класів, опрацьовуємо питання впровадження проекту «Перше робоче місце». Хочу наголосити, що для успішного виконання наших ідей щодо молоді важливим є налагодження співпраці з підприємствами, установами і організаціями, які є учасниками Українського пакту для молоді–2020», – зазначив С. Кравченко.

Крім того, під час заходу було досягнуто домовленості про співробітництво служби зайнятості зі сторонами пакту у сфері працевлаштування молоді, зокрема, спільне впровадження проекту «Перше робоче місце».

До відома, навесні цього року ініціативу підтримали великі міжнародні компанії - Nestle в Україні, Syngenta в Україні, Ernst&Young, Байєр в Україні, ПАТ"Укртелеком", ДТЕК, Платинум Банк, Кока-Кола в Україні, KPMG, Київстар, ПАТ "МЕТЛАЙФ" та 1+1 Медіа.

Також до процесу долучилися й регіони. У Львові Пакт підписали компанії Кредобанк, Ензим, Львівська філія НТКУ "Львівська регіональна дирекція" та Прикарпаттяобленерго. У Вінниці підписантами Пакту стали Вінницька міська рада та представники компанії АГРАНА Фрут Україна. А у Сумах до пакту долучились ТОВ "Інженерно-технічна компанія "Автоматик Груп", ГЕТВІН, ТОВ "МАЙНДКЕЙ", Сумське обласне управління АТ "Ощадбанк", ТОВ "ПОРТА УАН" та Сумський державний університет.

Джерело: ДЦЗ