11.07.2025 | 15:59

Актуальні вакансії на екваторі року презентували під час брифінгу в Тернопільському ОЦЗ.

У Бережанах відбулось засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Серед місцевих роботодавців Борщівщини провели інформаційну роботу з питань легалізації зайнятості.

Меморандум про співпрацю із Центром життєстійкості Трибухівської громади підписали у Бучачі.

На Гусятинщині провели конструктивну робочу зустріч з командою ЦНАПу Васильковецької громади.

У Заліщиках відбулось засідання жіночого клубу «Перлина».

Історія успіху: як грант допоміг жителю Збаража створити власну мініброварню та популяризувати натуральні напої.

Роботодавців Зборівщини поіформували про послуги служби зайнятості.

Як ефективно презентувати себе та власні навички потенційним роботодавцям розповіли пошукачам роботи у Козові.

На Кременеччині провели заняття присвячене формуванню культури піклування про ментальне здоров’я та навичкам самодопомоги.

У Ланівцях відбулося засідання жіночого клубу «Жіноча справа», присвячене темі здорового способу життя за участі консультантки Товариства Червоного Хреста України.

Підтримка Збройних Сил України через суспільно корисні роботи на Монастирищині: безробітні Коропецької громади плетуть маскувальні сітки для військових.

Про можливості організації тимчасових та громадських робіт на Теребовлянщині спілкувались із керівником ПП «Будівельний Затишок».

У Тернополі презентували 30-та окрему механізовану бригаду ім. князя Костянтина Острозького.

Активні програми зайнятості обговорили на робочій зустрічі у Чорткові із головою Нагірянської громади та КП «Благоустрій».

На Шумщині відвідали підприємство з переробки мінеральних добрив: у фокусі – співпраця з роботодавцями.