оп
22.01.2019 | 10:44

Протягом 2018 року роботодавці Тернопільщини поінформували службу зайнятості про наявність 41389 вакансій.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців Тернопільщини спостерігається на підсобних та кваліфікованих робітників – це водії, в'язальники схемних джгутів, кабелів та шнурів, оператори котельні, трактористи, слюсарі, швачки, муляри, електрогазозварники, дорожні робітники та робітники з комплексного обслуговування й ремонту будинків тощо.

        Також, затребувані працівники сфери послуг (продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, молодші медичні сестри, бармени, помічники вихователя та перукарі тощо).

        У сільськогосподарському секторі – робітники фермерського господарства та з догляду за тваринами, овочівники, робітники на лісокультурних (лісогосподарських) роботах, тваринники, оператори машинного доїння, лісоруби, свинарі та робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва.

        Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, спеціалістів державної служби, медичних сестер, вчителів, вихователів, економістів, інженерів різних галузей.

        Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, вантажники, сторожі.