оп
21.03.2019 | 11:53

Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z”, що діє при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, шукали відповіді старшокласники Великоглибочецької ЗОШ разом з практичним психологом Оксаною Бількевич.

У тренінговій формі вони ознайомились із цікавою психологічною методикою, яка в наш час набуває все більшої популярності.

«Метафоричні карти - це ефективний психологічний інструмент, що допомагає розкрити глибинні причини того, що відбувається у підсвідомості людини, вивести їх на рівень усвідомлення і знайти ресурс для вирішення проблеми», - зазначила гостя заходу.

За допомогою асоціативних карт школярі мали можливість «подивитися» у свій внутрішній світ, визначити свій настрій в даний час, зазирнути в майбутнє та знайти вирішення особистих питань. Учні вибирали картинки та активно висловлювали своє бачення того чи іншого зображення.

«На засідання клубу я прийшов з дещо депресивним настроєм, а тепер я побачив нові ресурси вирішення проблеми, зрозумів, що мені потрібно зробити для того, щоб рухатись вперед, зростати розумово та емоційно», - поділився своїми враженнями старшокласник Віктор.