оп
12.07.2018 | 14:21

За ініціативи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості у ТОВ "СЕ БОРДНЕТЦЕ – УКРАЇНА" для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві.

Під час заходу проводилась екскурсія виробництвом та презентація роботодавцем свого підприємства. Відвідувачі побачили продукцію, що виготовляється, ознайомилися із планами та перспективами розвитку даного підприємства.

Презентувала підприємство фахівець з персоналу Анна Коваленко: «ТзОВ „СЕ Борднетце-Україна” – підприємство з іноземними інвестиціями, світовий виробник кабельно-провідникової продукції для автомобілів. Завод займає загальну площу 23000 кв. м. разом із виробничими приміщеннями і складом. Щодо самого виготовлення кабельних мереж, то це виробництво є абсолютно безпечним як для здоров’я працівників, так і для навколишнього середовища». У своєму виступі вона акцентувала свою увагу на перспективах розвитку підприємства та розширення діяльності на ринку.

ТзОВ „СЕ Борднетце-Україна” гарантує: офіційне працевлаштування; оплату лікарняних, відпустки, понаднормових робіт у подвійному розмірі; комфортні умови праці; доплату 35% за роботу у нічний і 20% у вечірній час; професійне навчання. Соціальний пакет включає: безкоштовне транспортування, медичне страхування, мотиваційні заходи: екскурсії, змагання і конкурси та ін., абонементи у спортзали; гарячі обіди з частковою оплатою за кошти підприємства (70%).

У заході взяли участь 24 особи, які шукають роботу.