08.11.2019 | 15:20

У Тернопільському обласному центрі зайнятості відбулася нарада керівних працівників Тернопільської обласної служби зайнятості на тему:

«Про результати діяльності за січень-жовтень поточного року та організацію роботи з надання послуг вивільнюваним працівникам державних органів виконавчої влади».

Відкрив нараду директор ОЦЗ Василь Олещук. Він підбив підсумки роботи обласної служби зайнятості за 10 місяців 2019 року та окреслив завдання до кінця поточного року.

На питаннях організації роботи з місцевими органами виконавчої влади щодо сприяння зайнятості працівникам, які підлягають вивільненню, проведення превентивних заходів щодо сприяння таким працівникам у пошуку прийнятного місця праці, зупинилась заступник директора ОЦЗ Олександра Островська.

Під час наради йшлося про можливості організації професійного навчання та особливості надання профорієнтаційних послуг працівникам РДА, які підлягають вивільненню, про проведення інформаційної кампанії щодо можливостей служби зайнятості у сприянні працевлаштуванні працівникам РДА, які будуть вивільнені, та проведення заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Присутні також вели мову про організацію внутрішнього багатоступеневого контролю при прийнятті рішень; проведення Декади зайнятості для осіб з інвалідністю; про організацію громадських робіт, коректне формування статистичних звітів; про зміни до законодавства про запобігання корупції.