21.07.2021 | 12:47

У Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за участю старшого солдата 44-ої окремої артилерійської бригади Андрія Градового.

Учасників заходу ознайомлено з порядком відбору громадян України на військову службу за контрактом та до резерву Збройних Сил України, а також до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Військовослужбовець ознайомив присутніх з основними вимогами до претендентів, можливостями отримання військових спеціальностей у відповідних навчальних закладах та подальшого кар’єрного росту. Присутніх поінформовано про матеріальне забезпечення, соціально-правовий захист військовослужбовців, переваги військової служби за контрактом

Крім цього, учасники отримали інформаційні буклети й проспекти, що містять матеріали, орієнтовані на популяризацію служби в лавах ЗСУ.

«Служба за контрактом - це офіційне працевлаштування в Україні і стабільний заробіток»,- такими словами закінчив зустріч Андрій Градовий.