31.07.2020 | 09:42

На базі Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Діалогового майданчика з питань професійної орієнтації населення через онлайн-сервіс Zoom.

Учасниками заходу були представники Шумських міськради та РДА, бібліотечної системи, закладів освіти, ГО “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”, районного краєзнавчого музею, бюро вторинної правової допомоги.

Директор Шумської районної філії Тернопільського ОЦЗ Наталя Ванжула наголосила, що професійна орієнтація у 2020 році спрямована на доросле населення та безробітну молодь, а також надання методичної допомоги педагогічним працівникам з питань професійної орієнтації школярів. Начальник відділу активної підтримки райфілії Леся Король презентувала використання комп'ютерних та інтернет-технологій ДСЗУ у профорієнтаційній роботі.

Під час діалогу розглядалися актуальні  питання з організації професійної орієнтації населення, зокрема в умовах карантину, удосконалення змісту, форм та методів її проведення у форматі сучасних послуг та інформаційних технологій, координації співпраці діяльності з соціальними партнерами, враховуючи сучасні тенденції ринку праці.