15.10.2020 | 11:38

Директор Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Наталя Ванжула взяла участь у діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та трудових відносин Шумської РДА.

Робоча група відвідала 8 місцевих суб'єктів господарювання з метою легалізації зайнятості. Члени групи роз’яснили роботодавцям законодавство з питань праці; ознайомили із штрафними санкціями у разі допущення до роботи найманих працівників без укладення трудових договорів чи укладення неналежним чином, затримки зарплати; розповіли про переваги легальних трудових відносин, наголошено, що дотримання законодавства про зайнятість є гарантією стабільного та прибуткового бізнесу та дає змогу уникнення проблем та непорозумінь як з найманими працівниками, так і з контролюючими органами.

Директор райфілії ОЦЗ Наталя Ванжула поінформувала роботодавців про послуги служби зайнятості з добору та профпідготовки персоналу, можливості організації тимчасової зайнятості.

Загалом з початку 2020 року відбулось 2 засідання робочої групи, 16 зустрічей із суб'єктами господарювання з метою легалізації зайнятості, проведено роз'яснювальна робота з питань праці та зайнятості.