12.06.2019 | 16:01

Щоб вивчити потреби роботодавця щодо укомплектування підприємства персоналом, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Валентина Бабій з робочим візитом відвідала Комунальний заклад Територіальний центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради.

Під час зустрічі обговорили подальші шляхи співпраці, Валентина Бабій поінформувала про професійно - кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в Підволочиській районній філії Тернопільського ОЦЗ, надала консультації з питань законодавства про працю, зайнятість, страхування на випадок безробіття. Адже якісний підбір працівників – найбільш важлива складова успіху діяльності будь-якого підприємства, оскільки це дає змогу роботодавцям реалізувати намічені плани та досягти успіху. 

За 2018 рік за сприяння служби зайнятості укомплектовано 22 вакансії, а з початку 2019р - 13 вакансій та 2 особи проходили професійне навчання за професією оператор котельні з подальшим працевлаштуванням.

Між обома сторонами досягнуто домовленості щодо подальшої тісної співпраці.