13.06.2018 | 15:27

Безробітні ланівчанки та працівники Лановецької районної філії завітали на День відкритих дверей у місцевий салон краси «Дольче Віта».

Його власниця Віталія Потійчук розповіла гостям про те, як розпочинала власну справу, з якими труднощами зустрічалась на шляху підприємництва, зазначивши, що сьогодення найбільше вимагає від людини самоудосконалення. Саме тому вона є активною у нових починаннях, любить приймати новаторські рішення, але головне, як зазначила Віталія – любити свою справу і надавати послуги кожному клієнту максимально якісно та професійно.

«На сьогоднішній день у салоні є вільне робоче місце перукаря і кожного, хто має досвід та здібності – запрошую на роботу», - зауважила власниця салону.

8 молодих жінок мали можливість наочно поспостерігати за роботою майстра перукарної справи, те, як сама Віталія майстерно обслуговувала маленьку клієнтку, яка з широкою посмішкою вийшла з салону; дізнатися таємниці перукарського мистецтва, візажу, манікюру та інших послуг, які надають працівники закладу.

На завершення заходу власниця «Дольче Віта» наголосила, що робота любить тих – хто її шукає.