27.09.2023 | 11:27

На сьогодні 79 учасників бойових дій (УБД) зі статусом безробітного шукають роботу.

Загалом цьогоріч послугами служби зайнятості Тернопільщини скористалися 159 колишніх військових, з них 17 – особи з інвалідністю; 25-ти - вдалося знайти прийнятні місця праці. За направленнями служби зайнятості 4 УБД проходили профнавчання; 2 - мали тимчасову роботу.

Також, 3 осіб з числа УБД отримали ваучери на оплату професійного навчання (1 підвищував кваліфікацію за професією "тракторист", 2-є здобувають вищу освіту за напрямками «Автомобільний транспорт» та «Будівництво і цивільна інженерія».

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості. Можна подати вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

До слова: роботодавці, які працевлаштували УБД, можуть отримати компенсації на оплату їх праці від державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Розмір компенсації -  50% фактичних витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати (6700 грн). Тривалість виплати - кожен непарний місяць з дня працевлаштування, 6 місяців протягом 1 року.

До відома учасників бойових дій: служба зайнятості видає безоплатний ваучер на навчання за однією із 123 професій (згідно з постановою КМУ № 249 від 21.03.2023 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці»).

Додаткова інформація - за телефоном "гарячої лінії" Тернопільського обласного центру зайнятості 0635765756 чи через Telegram: @DCZ19_Ternopil.

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу нашим героям – учасникам бойових дій!