11.07.2019 | 16:34

З метою подолання негативних наслідків та зняття соціальної напруги в колективі фахівці Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели семінар для працівників Державної установи “Копичинська виправна колонія № 112”.

Фахівці райфілії ОЦЗ ознайомили присутніх зі станом ринку праці в районі, попитом на робочу силу, соціальними послугами служби зайнятості, умовами реєстрації і виплати допомоги по безробіттю, можливостями професійного навчання, стажування за спрямуванням служби зайнятості, перспективами переорієнтації працівників, зокрема, на підприємництво та самозайнятість.

Для учасників заходу, вік яких становить більше 45 років, було наголошено на можливості отримання ваучера на перенавчання, завдяки якому можна безкоштовно отримати нову освіту або підвищити кваліфікацію.

На завершення заходу працівники райфілії ОЦЗ зауважили, що головне - бути активними та наполегливими при пошуку роботи, а фахівці служби допоможуть зорієнтуватись на ринку праці та нададуть необхідний комплекс послуг для сприяння у працевлаштуванні.