18.09.2023 | 09:35
 Впродовж 11-17 вересня 2023 року у м. Київ проходив тренінг для 60 психологів та фахівців з профорієнтації Державної служби зайнятості з усіх регіонів України.

Навчання проводили висококваліфіковані експерти – Оксана Зінько, психолог, супервізор, керівник Центру вдосконалення особистості «Перспектива» та Леонід Ніколаєв – засновник Міжнародної школи тренінгу і супервізії "TrainingBOX" , бізнес-тренер, член Європейської федерації коучингу (ECF).

Практична психологія, інструменти консультування, тренерська майстерність – ось невеликий перелік тем, які входять у програму навчання. Тренінги з арт- техніками, іграми, енерджайзерами, практикумами надихнули фахівців служби зайнятості на подальше вдосконалення своїх знань. А ще – набуті навички допоможуть фахівцям уже завтра надавати якісні профорієнтаційні послуги та дієву психологічну допомогу клієнтам служби зайнятості, адже якісні профорієнтаційні послуги – це вклад у професійну стійкість та розкриття бренд-коду кожного, хто потребує. Також навчені фахівці стануть експертами, які формуватимуть нові підходи до тренінгової та консультативної роботи в центрах зайнятості.

Захід організовано за підтримки Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй.