05.07.2016 | 09:23

У Бережанському районному центрі зайнятості відбулося засідання жіночого клубу «Берегиня». Захід проведено спільно з керівником Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяною Кукурудзою. На засіданні, тема якого «Вони мають право на щастя», мова йшла про виховання дітей та створення прийомних сімей.

«Кожній жінці потрібні стабільне і гідне економічне становище, можливість реалізувати свій професійний потенціал, однак не менш важливо бути мамою, берегинею в сім’ї та суспільстві», - розпочала захід фахівець центру зайнятості Ірина Васенко.

Про створення прийомних сімей, умови створення такої сім’ї, матеріальне забезпечення, організацію та функціонування дитячих будинків сімейного типу розповіла Тетяна Кукурудза. «Чужих дітей не буває, як не буває чужої біди. Що це насправді так, ми переконуємося, коли бачимо, з якою любов’ю та турботою прийомні батьки виховують уже рідних їм чад. Ми вклоняємося перед небайдужістю цих людей, адже вони втілюють найзаповітнішу мрію знедолених дітей – мати батьків, - звернулась до присутніх пані Тетяна. - Кожна з вас може стати мамою для такої дитини та подарувати їй віру та надію у завтрашній день, дати свої душевне тепло і ласку, оточити материнською турботою, ніжністю, увагою. Звчайно, для цього потрібно мати терпіння, співчуття, бажання бачити чужих дітей своїми дітьми».

Також вона поінформувала про діяльність центру соціальних служб, надала корисні поради жінкам щодо виховання дітей, формуванню внутрішньої впевненості та рівноваги.

Тетяна Кукурудза порадила присутнім мамам бути уважними, терплячими до власних дітей, не чекати на швидкий результат у виховному процесі, проявляти доброзичливість, постійно спілкуватися з синами та доньками, ділитися переживаннями й проблемами.

Учасниці заходу поділилися досвідом виховання дітей та онуків, розкрили власні секрети успіху у цій справі.

Під час заходу присутні говорили про місце та роль жінки в суспільстві, поєднання суспільних функцій, трудової діяльності та сімейних обов’язків.