09.10.2019 | 16:00

Одним із пріорітерних напрямів діяльності служби зайнятості – є профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, завдяки якій підвищується мотивація молоді до вибору професії. Адже вибір професії – дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини.

Так, фахівці Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для учнів 9-х класів Скалатської ЗОШ провели профорієнтаційний урок.

Фахівець з профорієнтації райфілії ОЦЗ Мар’яна Радковська, ознайомила присутніх з алгоритмом та особливостями «Веб-базової платформи для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Учні виявили бажання пройти он-лайн тестування, адже можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному режимі є дуже зручною. Звернула увагу на те, що тестування допоможе у професійному самовизначенні, визначенні схильностей до підприємницької діяльності, а також загальному саморозвитку. На заході було запрезентувано інстаграм сторінку «Я і професія», де анонсуються інтерактивні заходи які будуть проведені фахівцями районної філії.

Профорієнтаційний урок викликав не тільки жвавий інтерес та зацікавленість учнів, а й забезпечив необхідною та корисною інформацією стосовно успішного та правильного алгоритму вибору майбутньої професії.