11.10.2018 | 15:59

Фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували проведення професіографічної екскурсії для дев'ятикласників Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича на виробництво Чортківської філії ТзОВ “СЕ Борднетце – Україна”.

Фахівець з персоналу Світлана Костецька ознайомила дітей з основними напрямками діяльності, з професійною структурою, режимом роботи та професіями і спеціальностями, які затребувані на цьому заводі.

В ході екскурсії заводськими цехами, діти із зацікавленістю спостерігали за роботою працівників та мали можливість побачити весь процес створення кабельних систем для автомобілів АUDI B9, АUDI С8 та Porsche J1.

Учні дізнались, що тут працюють люди як за робітничими професіями, так і службовці. Зокрема, актуальною вакансією залишається в'язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів.

Діти із захопленням скористались можливістю потренувати моторику рук, пам'ять та увагу на ділянці G-STARS. У професіографічній екскурсії взяли участь 16 гімназистів.