оп
07.03.2019 | 16:27

Із 25 лютого по 4 березня 2019 року фахівці з рекрутингу Борщівської, Заліщицької, Збаразької, Кременецької, Лановецької, Монастириської та Підволочиської районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості організували інформаційно-навчальні семінари для жителів сіл області за участю представників ТОВ «УкрМілкІнвест» з метою популяризації проекту «Відкриття сімейних молочних ферм», який направлений на розвиток дрібного та середнього фермерства, створення нових робочих місць, виробництва якісної молочної продукції.

ТОВ «УкрМілкІнвест» є одним із найбільших молочних господарств Рівненщини (1500 голів ВРХ, сучасні технології тваринництва) та є ініціатором проекту «Відкриття сімейних молочних ферм», який здійснюється за прикладом реалізованого у Львівській області спільного проекту Львівської аграрної дорадчої служби та Уряду Канади. Даний Проект передбачає підтримку тих, хто хоче відкрити власну міні-ферму з 10 корів, і тим самим створити сприятливе бізнес-середовище для інших інвесторів. "УкрМілкІнвест" має можливість інвестувати кошти в будівництво або реконструкцію приміщення, придбання ВРХ, обладнання, здійснює повний технологічний супровід.

Загалом у навчальних семінарах взяли участь 264 сільських жителя, представник Лановецької міської ради, 22 голови сільських рад, начальники відділів агропромислового розвитку Борщівської, Кременецької, Підволочиської та Монастириської РДА, а також представники дрібних фермерських господарств.

Працівники ТОВ «УкрМілкІнвесту» відвідали два особистих селянських господарства, які виявили бажання взяти участь у даній програмі: сімейну пару із Заліщицького району, яка вже має власних чотирьох корів та селянське господарство у Кременецькому районі, яке на даний час має 9 корів і планує збільшувати поголів’я.

Також за участю відділів агропромислового розвитку Бережанської, Шумської  районних держадміністрацій відбулись робочі зустрічі представників ТОВ «УкрМілкІнвест» із головами сільських рад, головами ОТГ та  старостами сіл.

Учасники заходів обговорили шляхи подальшої співпраці щодо реалізації проекту «Створення сімейних молочних ферм», отримали інформаційні буклети, обмінялися контактними даними.