оп
12.03.2019 | 12:45

У Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч з керівником та провідним фахівцем Бучацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анжелікою Міщанчук та Миколою Мицьо щодо напрацювання спільних дій з впровадження нової соціальної послуги- патронат над дитиною.

«Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин»,- розпочала свій виступ Анжеліка Міщанчук.

Крім того ознайомила присутніх з алгоритмом надання послуги патронату над дитиною, особливостями відбору кандидатів у патронатні вихователі та специфікою їх навчання.

Микола Мицьо ознайомив присутніх з порядком оплати послуг патронатного виховання, наголосив на всіх деталях та відзначив фінансові аспекти існування патронатної сім’ї.

На завершення зустрічі було підведено підсумок, що сімейний патронат має зайняти ключове місце в державній системі підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей, які з певних причин залишилися без батьківської опіки.