18.03.2016 | 08:34

У Шумському районному центрі зайнятості для безробітних, у т.ч. учасників АТО, відбулося чергове засідання гендерного клубу “Я це можу!” на тему: “Знаємо та реалізуємо свої права” за участю представника Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Ярослав Лис.

Під час зустрічі присутні отримали ґрунтовні консультації з питань працевлаштування, стану ринку праці району, відкриття підприємницької діяльності за сприянням служби зайнятості, отримання додаткового заробітку шляхом залучення до громадських робіт, а також роз’яснення законодавства про соціальні гарантії для демобілізованих учасників АТО.

Ярослав Лис зазначив, що основна мета діяльності організації – надання безкоштовної юридичної допомоги як колективного, так і індивідуального характеру: консультування, представлення інтересів в суді та інших державних і недержавних органах, підготовка процесуальних та цивільно-правових документів.

«Ми завжди готові прийти на допомогу своїм співвітчизникам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Центр забезпечує доступ до отримання безоплатної вторинної правової допомоги для цілої низки соціально-незахищених громадян, зокрема : інвалідів, дітей-сиріт та ін. Знаходиться він у м. Кременець по вул. Шевченка, 59А. Контактний телефон (03546) 2 52 33. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103», - зазначив Ярослав Лис.