07.04.2021 | 12:19

Фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели засідання клубу “Шлях до успіху” на тему: “Правові проблеми: успішні шляхи вирішення” за участю директора Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Гамбаль.

Учасники клубу — безробітні особи, на прикладі роботи Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги мали змогу почути, як подолати перепони доступу до правосуддя. Основні з яких це — незнання своїх прав та механізмів їх захисту, оплата правових послуг та судового збору, зневіра у досягненні успіху у захисті своїх прав. Саме на прикладах успішних кейсів клієнтів центру з спадкового, сімейного, трудового та земельного права показано можливі шляхи вирішення правових проблем.

«В повсякденному житті часто трапляються ситуації, які потребують правового вирішення. Успіх у захисті порушених чи оспорюваних прав клієнтів є прикладом боротьби за справедливість та правове вирішення проблемних ситуацій», - зауважила Марія Гамбаль.