11.06.2021 | 10:25

З метою інформування про послуги, які надає служба зайнятості, фахівці Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості за допомогою онлайн платформи ZOOM провели інформаційний вебінар для засуджених осіб Збаразької виправної колонії №63.

Начальник відділу активної підтримки безробітних райфілії ОЦЗ Наталія Олексюк поінформувала щодо порядку реєстрації в центрі зайнятості та переліку необхідних документів, надала інформацію щодо організації професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації безробітних за робітничими професіями, актуальними на ринку праці.

Провідний юрисконсульт райфілії Наталія Чорна ознайомила учасників з основними нормами Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та «Про зайнятість населення». Наголосила на важливості легального працевлаштування. Особливо звернула увагу на те, що оформлення трудових відносин у встановленому чинним законодавством порядку і офіційне отримання заробітної плати — це державний захист громадян від незаконного звільнення, це безпечні та здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок.