12.07.2018 | 15:25

В приміщенні Зборівського районного центру зайнятості, на замовлення ТОВ «Тервікнопласт» ТМ «Вікнар’off», відбувся міні-ярмарок вакансій.

Менеджер з персоналу підприємства Світлана Юрків розповіла присутнім про підприємство, його діяльність та перспективи розвитку, ознайомила із переліком вакансій в товаристві, умовами роботи та її оплати, вимогами до працівників і їх соціальними гарантіями.

«У зв’язку з тим, що продукція підприємства, а це металопластикові вироби (вікна, двері та ін.), користується попитом у населення, то відповідно виникає потреба у розширенні виробництва і збільшенні кількості робочих місць. На сьогоднішній день є потреба у монтажниках–складальниках металопластикових конструкцій, складальниках склопакетів, вантажниках, – зазначила представник ТМ «Вікнар’off». – Для більшого матеріального заохочення, працівники, котрі виконують або перевиконують план, отримують додаткове нарахування до основної заробітної плати».

Учасники міні-ярмарку вакансій цікавилися умовами проходження стажування на підприємстві та можливостями кар’єрного росту. Менеджер з персоналу провела індивідуальні співбесіди з тими, хто зацікавився пропозиціями роботи.

У міні-ярмарку вакансій взяли участь 19 безробітних.