оп
15.03.2019 | 11:34

Фахівці з профорієнтації Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості за участю представника Борщівського бюро правової допомоги провели акцію «Випускник» для старшокласників Більче-Золотецької ЗОШ в Більче-Золотецькій об’єднаній територіальній громаді (ОТГ).

Любов Гарбар, фахівець з профорієнтації Борщівської райфілії ОЦЗ поінформувала учасників про послуги служби зайнятості, актуальні професії та вакансії на місцевому ринку праці, повідомила про професії, які будуть затребувані у майбутньому, ознайомила з інтерактивним буклетом:«Навігатор вибору професії», який пропонує школярам покрокову інструкцію з вибору професії шляхом заповнення сторінок Навігатора.

Учні ознайомились з формулою правильного вибору професії "Хочу. Можу. Треба" та  можливістю оцінити свої сильні сторони за допомогою профорієнтаційного комплексного тесту "Моя професія: консультаційна мережа".

Тетяна Кучіра начальник Борщівського бюро правової допомоги провела бесіду з старшокласниками на тему: «Поняття булінгу, його ознаки та способи попередження».