30.09.2020 | 16:06
Питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже існує чимало випадків, коли роботодавці уникають легального використання робочої сили, та не укладають передбачені законодавством трудові договори. Обов’язок служби зайнятості – інформування населення про переваги легальної та ризики «тіньової» зайнятості.
Саме з такою метою у Борщівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулось онлайн-засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему: «Запобігання торгівлі людьми».
Гостя заходу - начальник відділу соціальної роботи Борщівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Гура розповіла про проблеми нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми. Вона ознайомила учасників заходу з поняттям „торгівля людьми”, основами законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном, наслідками зовнішньої нелегальної трудової міграції та перевагами легального працевлаштування за кордоном.

