14.09.2023 | 11:55
У вересні цього року, Львівський,  Одеський та Сумський центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (надалі - ЦПТО ДСЗ) розпочали навчання 75 осіб за напрямом «Монтаж санітарно-технічних систем та устаткування».

Курс є безкоштовним та відбувається за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в межах Програми із відновлення та розбудови миру. Упродовж двох тижнів у лабораторіях та майстернях ЦПТО, які оснащені сучасним сантехнічним обладнанням, слухачі отримують теоретичні знання і опанують практичні навички з монтажу/демонтажу, обслуговування водопостачання, водовідведення, та систем опалення. Після завершення курсу навчання  вони отримають сертифікат про навчання за освітньою програмою. Професія сантехніка є і завжди буде затребуваною на ринку праці, оскільки і промислові підприємства, і цивільні будівлі вимагають професійного монтажу та  постійного обслуговування систем водопостачання, каналізації та опалення. Будівництво комунікацій також потребує кваліфікованих рук фахівців у сантехнічній галузі. Детальніше про професії та спеціальності, які можна здобути в системи освітніх закладів Державної служби зайнятості та графіки формування навчальних груп можна дізнатись тут

Довідково:

Безкоштовний курс навчання для всіх бажаючих за напрямом «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» створено за ініціативи Державної служби зайнятості спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

У майбутньому планується продовження такого навчання в ЦТПО ДСЗ. Під час навчального процесу служба зайнятості для зареєстрованих безробітних забезпечує:

  • висококваліфікованих викладачів;

  • сучасне обладнання та інструменти;

  • проживання на період практичного навчання.