25.07.2016 | 16:33

Можливістю підібрати необхідний персонал за сприяння служби зайнятості Тернопільщини скористалося ТОВ «Тервікнопласт» компанії «Viknar'оff», на замовлення якого у Кременецькому, Гусятинському та Козівському районних центрах зайнятості відбулися міні-ярмарки вакансій. У зв’язку із збільшенням обсягів виробництва підприємство має потребу у складальниках металопластикових конструкцій, складальниках склопакетів, водіях навантажувача, вантажниках,

такелажниках.

«ТОВ «Тервікнопласт» займається виготовленням металопластикових конструкцій, що відповідають європейським стандартам якості та безпеки. Завод має одну з найбільших виробничих потужностей в Україні. Об’єм виробництва становить понад 50000 металоконструкцій на місяць», - зазначив, презентуючи товариство у Козівському РЦЗ, директор з персоналу ТОВ «Тервікнопласт» Андрій Троян. У Кременецькому та Гусятинському РЦЗ про підприємство розповіла менеджер з персоналу Світлана Юрків.

Вони ознайомили присутніх з історією компанії, її економічним розвитком та соціальною сферою,

особливостями виробництва, умовами праці та її оплати, режимом роботи, вимогами до претендентів на вільні робочі місця. Було продемонстровано ролик про діяльність «Viknar'оff».

Представники фірми роздали присутнім інформаційні буклети про підприємство, провели анкетування та індивідуальні співбесіди.

Усіх учасників заходів, які зацікавилися пропозиціями роботи, запросили ознайомитися з виробництвом безпосередньо на робочих місцях. Четверо безробітних з Гусятинщини будуть працевлаштовані у «ТОВ «Тервікнопласт» після попереднього стажування у роботодавця.