21.07.2016 | 10:29

«Легальна зайнятість – запорука гідного рівня та належного соціального захисту» – такою була тема семінару для соціальних партнерів, який провели фахівці Кременецького районного центру зайнятості.

У заході взяли участь головний державний інспектор управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач, перший заступник начальника місцевого управління Пенсійного фонду Олег Гуславський, заступник начальника Національної поліції в районі Олександр Сімонов, головний спеціаліст відділу з питань соціально-трудових відносин оплати праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Віталій Гурчик,

начальник відділу оподаткування фізичних осіб МДПІ Роман Валецький, роботодавці.

Директор райцентру зайнятості Олег Ілинич охарактеризував місцевий ринок праці, ознайомив присутніх із адресними соціальними послугами служби зайнятості. Він вказав на важливість координації дій органів місцевої влади, податківців та служби зайнятості щодо подальшої легалізації «тіньової» зайнятості.

Про порядок проведення перевірок суб’єктів підприємницької діяльності та їх відповідальність у разі виявлення нелегальних працівників говорила державний інспектор управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач.

У ході семінару був вироблений алгоритм спільних дій щодо притягнення до відповідальності роботодавців за порушення вимог законодавства про працю.