09.05.2023 | 16:32
Теорія – це добре, а практика – ще краще…

Ми, студенти факультету педагогіки і психології, спеціальність «Соціальна робота» у рамках вивчення курсу «Соціальна робота в сфері зайнятості» під керівництвом доцента кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Галини Михайлівни Олійник відвідали Тернопільський обласний центр зайнятості. 

Спочатку на лекційному занятті ознайомилися із теоретичними аспектами, а саме: основними завданнями та функціями Державної служби зайнятості. Ми з великим захопленням мали унікальну можливість побачити все це наживо.

Цікаве спілкування студентів групи СР-21 із  фахівцем професійної орієнтації Грицаєнко А. Г. про майбутнє працевлаштування
Цікаве спілкування студентів групи СР-21 із фахівцем професійної орієнтації Грицаєнко А. Г. про майбутнє працевлаштування

 

Студенти  збагатилися  новими знаннями та яскравими враженнями
Студенти збагатилися новими знаннями та яскравими враженнями

Після такого корисного досвіду не тільки краще закріплюється отриманий лекційний матеріал, а й виникає відчуття розуміння та захоплення безцінними знаннями. Дізнались багато потрібної інформації про співвідношення кількості безробітних у 2022 та 2023 роках, а також те, які професії зараз найбільш затребувані в Україні.

Окрім цього, фахівець із професійної орієнтації Аліна Грицаєнко провела майстер-клас із написання резюме. Було цікаво дізнатися секрети: як зацікавити потенційних роботодавців. І, звичайно ж, отримавши перелік інформаційних ресурсів, ми збагатилися необхідною інформацією стосовно питань, які виникатимуть в майбутньому, у процесі пошуку роботи.

Студенти спеціальності «Соціальна робота» зацікавлені діяльністю Тернопільського обласного центру зайнятості
Студенти спеціальності «Соціальна робота» зацікавлені діяльністю Тернопільського обласного центру зайнятості
Фото на згадку біля Тернопільського обласного центру зайнятості
Фото на згадку біля Тернопільського обласного центру зайнятості

Висловлюємо щиру подяку нашому викладачу Олійник Г. М. за отримані теоретичні і практичні знання та можливість побувати в Тернопільському обласному центрі зайнятості. А також дякуємо пані Аліні за цікаву та змістовну  бесіду-презентацію. Дійсно, дивлячись на таких людей, виникає віра в те, що справді можна знайти ту професію, яка буде до душі, і завжди приноситиме не лише дохід, а й велике задоволення.

Безперечно, ми багато для себе відкрили, при необхідності, потрібні знання будемо застосовувати у своїй діяльності.

Студентки групи СР-21 ТНПУ

Процик Ольга та Сеник Зоряна