09.10.2019 | 16:16

Начальник відділу активної підтримки безробітних Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяна Сусла організувала проведення семінару “Молодь на ринку праці” для студентів 2 курсу Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського.

«Вихід молодих людей на ринок праці відбувається, як правило, після закінчення навчання. Саме на цьому етапі виникає багато проблем щодо реалізації їх трудового потенціалу. Окремі проблеми юнаки та дівчата долають самостійно, але деякі можуть бути вирішені лише за умови державного сприяння, а саме, — підтримки служби зайнятості»,— зазначила фахівець служби зайнятості.

Основний акцент заходу фахівці служби зайнятості намагалися передати крилатим висловом Конфуція: “У людини є три шляхи, щоб розумно вчинити: перший, найшляхетніший, — думати; другий, найлегший, — наслідувати; третій, найбільш гіркий, — досвід”.

В ході заходу надана актуальна і корисна інформація про стан місцевого ринку праці, послуги служби зайнятості для молоді, а також перспективи працевлаштування громадян на території району, можливості професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості, в т.ч. в ЦПТО, надання профорєінтаційних послуг населення. Студентська молодь під час семінару мала можливість сконцентрувати увагу на основних кроках до працевлаштування — складання резюме, співбесіда з роботодавцем.

Фахівці служби зайнятості у своїй діяльності прагнуть активізувати процеси заохочення молоді до активного пошуку роботи, створення мотиваційної поведінки особистості.

Під час заходу молоді люди дискутували, ділилися своїми роздумами щодо пошуку роботи.