18.10.2019 | 14:42

У Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу для молоді «Шлях до успіху» на тему: «Що таке "ціль"? Як правильно ставити ціль? Як досягнути поставлених цілей?» за участю місцевої бізнес-леді Лесі Садовської.

«Розумно почати з невеликих і легко досяжних завдань, а також проаналізувати, що необхідно для їх виконання, - сказала пані Леся. - Оцінити, чи збігаються бажання з можливостями, допоможуть ручка і листок. Викладаючи думки на папері, легше контролювати рух до мети».

Бізнес-леді порадила учасникам засідання бути наполегливими, адже ця риса допомагає рішуче налаштуватися на досягнення мети, незважаючи на можливі складнощі і невдачі. «Пам’ятайте, що успіх справи безпосередньо залежить від настрою. Наполеглива людина при перших труднощах не зупиняється, а продовжує діяти і домагається свого. Розглядаючи невдачі як якісь уроки життя, ви зможете зберегти цілеспрямованість», - продовжила гостя. – А ще важлива послідовність. Як послідовність допоможе досягти мети? Така байка, як “Черепаха і Заєць”, добре це демонструє. Повільна черепаха перемогла в змаганні, тому що відрізнялася постійністю і зосередженістю. Черепаха вибрала для себе правильну швидкість і зберігала її до самого фінішу. Іншими словами, успіху доб’ється не той, хто робить “ривки” в бік своєї мети, а той, хто наполегливо і зібрано йде до неї».