13.06.2016 | 16:27

З метою сприяння у працевлаштуванні жителів сільської місцевості; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань зайнятості і соціального захисту населення в селах Вербовець та Бережанка Лановецького району фахівці районного центру зайнятості розгорнули роботу мобільного центру зайнятості.

Селяни дізналися про актуальні вакансії району, соціальні послуги служби зайнятості громадянам, можливості підвищення кваліфікації, професійного навчання, перенавчання, в тому числі у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, сприяння у відкритті підприємницької діяльності тощо.

Фахівці служби зайнятості розповідали присутнім про ситуацію на ринку праці; пропонували роботу за різними професіями та спеціальностями, у т.ч. й тимчасову; консультували з питань джерел пошуку місць праці, проведення співбесіди з роботодавцем, самопрезентації.

Більшість відвідувачів мобільного центру активно цікавилися умовами реєстрації в службі зайнятості у разі настання безробіття, наявністю вакансій з наданням житла.

Школярі також отримали відповіді на свої запитання щодо професійної орієнтації, вчилися користуватися формулою вибору фаху «хочу-можу-треба», ділилися планами на майбутнє, розповідали про професії своїх батьків.

Загалом у заході взяли участь майже півсотні осіб.