13.02.2020 | 16:17

Фахівці сектору рекрутингу Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості спільно з представниками 44 Окремої артилерійської бригади м. Тернопіль ВЧ А3215 провели міні-ярмарок вакансій.

Командир відділення 44 Окремої артилерійської бригади Роман Круліковський розповів про створення бригади у вересні 2014 року в м. Яворів на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Уже на початку 2015 року новостворена бригада отримала пункт постійної дислокації в м. Тернопіль. Створювалася вона абсолютно з нуля і отримала разом зі старою, відновленою технікою частину нової, пройшла бойове злагоджування і приступила до виконань визначених завдань щодо захисту оборони та недоторканості України в зоні АТО. За короткий проміжок часу бригада зарекомендувала себе як один з найкращих артилерійських підрозділів Збройних сил України.

Микола Погорілий - командир гармати 4 батареї 2 артилерійського дивізіону розповів кандидатам, які знаходяться у пошуках роботи, що на службу за контрактом у Збройних Силах України запрошують офіцерів, осіб сержантського та солдатського складу, водіїв категорії «В, С, Д, Е», медичних працівників (лікарі, сестри медичні, фельдшера, санітари). Також він поінформував про вимоги до претендентів, переваги служби та розміри грошового забезпечення (від 10 200 грн на місяць).

Під час зустрічі присутнім продемонстрували відео про виконання службових обов’язків Тернопільських артилеристів та роздали друковані матеріали з інформацією про 44 Окрему артилерійську бригаду м. Тернопіль ВЧ А3215.