11.03.2019 | 15:37

Кременчанка Оксана Тимощук, звернувшись за допомогою у пошуках роботи до Кременецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, дізналася про можливість відкрити власну справу.

Напрямок обрала не вагаючись – надання манікюрних послуг. Зізналася, що давно мріяла відкрити власний салон краси, закінчила курси манікюру.

А для набуття необхідних знань із підприємництва за спрямуванням служби зайнятості Оксана пройшла ще й цільові курси за напрямком «Підприємець-початківець» в Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Там здобула знання щодо організації та ведення бізнесу, захистила бізнес-план на тему «Організація підприємницької діяльності – надання манікюрних послуг», після чого у 2018 році зареєструвалась як приватний підприємець, отримала одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Відтак, у древньому місті Кременець відкрився сучасний салон краси «Мілана».

На сьогоднішній день у салоні за спрямуванням служби зайнятості, після попереднього проходження стажування на робочих місцях, отримали роботу ще дві кременчанки; а крім манікюру та перукарських послуг, клієнтам запропонують ще й педикюр та нарощування вій.