25.11.2021 | 15:07

У Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему: «Насилля. Торгівля людьми. Алгоритм дій» в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Захід відбувся за участі представників відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції Ігора Івасіва та Ігора Ракочого.

Учасники дізналися про особливості Закону «Про запобігання та протидію домашньому насильству», визначили поняття домашнього насильства, його види, коло осіб, яких визнають кривдниками. Правоохоронці повідомили про факти цього явища та правосуддя в нашій державі, навели численні приклади, розповіли про особливості покарання кривдника, зокрема про терміновий заборонний і обмежувальний приписи, а також про роботу з жертвою.

Присутнім розповіли про явище торгівлі людьми як один із проявів насилля; наголосили на важливості консолідації всіх гілок влади щодо недопущення проявів даного злочину, а найголовніше – порадили не мовчати, не бути байдужим, коли бачимо або чуємо про акт насильства, відверто говорити з близькими людьми.

На завершення зустрічі присутні отримали інформаційні буклети «Протидія домашньому насильству».