29.06.2016 | 12:25

У рамках місячника сприяння зайнятості учасникам АТО в Лановецькому районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

Аби показати учасникам заходу приклад як знайти заняття для душі, яке б приносило задоволення, переросло б у хобі, а в майбутньому – принесло б заробіток, на семінар запросили директора Іванковецької школи, вчителя трудового навчання, народного майстра з різьби по дереву Миколу Паламарчука.

«Обробка деревини – одне з найдавніших ремесел, опанованих людиною. Фахівці, які виготовляли вироби з різних порід дерев, завжди були у пошані. З плином часу змінювались методи обробки

деревини, застосовувались нові технології, зріс попит на оригінальні високоякісні вироби, - повідомив майстер-різьбяр. – А якщо у свої вироби вкладати не лише уміння, а й душу, то предмети

ужитку виходять, мовби теплі, сонячні, приносять радість у дім».

Із колишніми військовими він поділився секретами своєї улюбленої справи, розповів про необхідні інструменти та вимоги до матеріалів, провів майстер-клас з різьблення по дереву, під час якого кожен спробував себе у новому ремеслі.

На заході також мова йшла про послуги служби зайнятості населенню, зокрема, про можливості започаткування підприємницької діяльності, здобуття нової професії, участі у тимчасових роботах.