17.06.2016 | 13:59

З метою зацікавлення до професійної самореалізації, активного пошуку свого місця в мирному житті у рамках місячника сприяння зайнятості учасників АТО фахівці Лановецького районного центру зайнятості організували День відкритих дверей на

підприємстві ФОП Наталії Корчук для 8 безробітних з числа демобілізованих учасників АТО.

Підприємець ознайомила присутніх із технологією виготовлення виробів з каменю та бетону ритуального призначення, роботами з різання, обробки та оздоблення декоративного та будівельного каменю; розповіла про професії різьбяра по каменю, шліфувальника каменів, художника-оформлювача.

«Свою діяльність розпочала у 2014 році із невеличкого цеху, де виготовляли пам’ятники та поховальні плити із бетону та гранітної крихти. Та вимоги часу, конкуренція та

збільшення попиту спонукало до розширення виробництва, збільшення об’ємів, асортименту, - повідомила Наталія Корчук. - На сьогоднішній день є вироби не тільки з бетону, а й гранітного каменю різних кольорів та відтінків, розроблено понад 40 дизайнерських форм виробів, надаються послуги з установки пам’ятних знаків. Продукцію реалізовуємо не тільки по Ланівцях та Лановецькому району, а й по Тернопільській та Львівській областях».

Приватний підприємець зазначила, що для досягнення такого результату було покладено багато праці та зусиль як фізичних, так і матеріальних. Саме завдяки такому комплексному підходу до технічного оснащення, якості продукції та професійності працівників підприємству вдалося розширити свій асортимент та ринки збуту.

Пані Наталія провела екскурсію виробництвом, розповіла про вимоги до професійних якостей працівників, ознайомила з умовами праці та її оплати, перспективаим працевлаштування.