оп
18.03.2019 | 16:30

У народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри – один із них кравець, другий – перукар. В Збаражі робить людей красивими майстер-перукар Людмила Філик. Адже вдало підібрана стрижка може не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити хоча б на певний час щасливою. Перукар — це насамперед, людина, яка вміє змінювати настрій, це творчий процес роботи з людьми. А ще це дуже тонка і непроста справа, з якою поєднала своє життя успішна збаражанка.

За плечима у Людмили - вища економічна освіта, досвід роботи завідуючою складом, роки праці за кордоном. Досвід в перукарській справі у збаражанки був: працювала в приватного підприємця; закінчила перукарські курси, але хотілося працювати самостійно.

У 2015 році Людмила звернулася до Збаразького районного центру зайнятості, відвідала семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність і вирішила спробувати свої сили у бізнесі. За направленням центру зайнятості пройшла навчання на курсах ”Менеджент малого підприємництва”, в березні 2016 року одержала одноразову допомогу по безробіттю та відкрила власний салон краси “Багіра”.

Проте, на цьому співпраця з центром зайнятості не закінчилась. Вже у вересні 2016-го бізнес-леді взяла на новостворені робочі місця двох працівниць - перукаря Мар'яну Гаврилюк та манікюрницю Катерину Темченюк та отримала компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

До слова, стильними і красивими в салоні роблять не тільки дорослих, але і дітей.

З 2016 року маленький дружній колектив салону “Багіра” успішно працює і зараз. Його власниця дуже вдячна працівникам центру зайнятості, які допомогли розкрити в ній талант бізнесмена та допомогли відкрити власну справу.