14.01.2020 | 16:20

51-річний житель с. Великий Говилів Хоростківської ОТГ Гусятинського р-ну Іван Ключник небезпідставно має надію на працевлаштування на одному із деревообпробних підприємств області, адже сьогодні він успішно здобуває в Тернопільському НКЦ професію водія навантажувача, отримавши від служби зайнятості ваучер на навчання.

Влітку 2019 року чоловік звернувся у Теребовлянську району філію Тернопільського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи. За професією він тракторист. Оскільки на той час підходящої вакансії не було, кар'єрна радниця райфілії ОЦЗ запропонувала Івану навчання за ваучером із проходженням практичних занять на конкретному робочому місці у ТзОВ «Смерекова хата плюс», що в смт Дружба Теребовлянського р-ну. Деревообробне підприємство у хорошій транспортній доступності від місця проживання чоловіка.

Отож, навчаючись з 8 жовтня 2019 року по 8 травня 2020-го, Іван Ключник освоює теоретичну і практичну частини нової професії, знайомиться із особливостями роботи конкретного виробництва.

Чесний, добросовісний, сумлінний учень подобається роботодавцеві, відтак чоловік має реальний шанс на працевлаштування.