09.09.2019 | 17:16

В рамках ХІІ Всеукраїнського фольклорно - мистецького фестивалю «Борщівська вишиванка» за сприянням Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся інтерактивний профорієнтаційний квест «PROFILAND» для дітей та школярів району, який мав за мету допомогти учасникам у визначенні цілей на майбутнє, розширити їхні знання про професії, які мають попит на рику праці, виховати шанобливе ставлення до будь-якої професії.

Фахівці з профорієнтації районної філії організували для школярів ігрові зони (станції) за віковими категоріями та напрямами : «Я пізнаю себе», «Я і майбутня професія», «Поринь у світ професій», «Професійні мрійники».

У програмі заходу були інтерактивні ігри, вправи профорієнтаційного спрямування, тести, тренінги, малюнки.

Діти від 5-10 років активно приймали участь у профорієнтаційних іграх, малювали професії своєї мрії, розмальовували улюблені персонажі мультфільмів; підлітки віку 11-14 років виконували цікаві інтерактивні вправи професійного спрямування, а старшокласники мали можливість пройти тестування на визначення нахилів і здібностей. Найактивніші учасники заходу отримали заохочувальні призи від служби зайнятості.