12.06.2019 | 16:53

Фахівці Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели інтерактивні заходи для учнівської молоді «Твоя майбутня професія» на базі пришкільних таборів Гусятинської ОТГ. Заходами охоплено табір «Друзі» та національно-патріотичний табір «Патріот» при Гусятинській ЗОШ I-III ст., англомовний табір «Усмішка» при ЗОШ ст. с.Вільхівчик та та екологічний табір «Стежина» при ЗОШ. с.Суходіл.

Провідні фахівці з профорієнтації райфілії ОЦЗ Любов Підлипняк та Наталія Козир ознайомили учнів з послугами служби зайнятості та формування її позитивного іміджу,ринком праці регіону. Працівники райфілії ОЦЗ працювали відповідно до вікової категорії дітей.

Наймолодші учасники заходу активно брали участь у фізкультхвилинці «Професійні вміння», відгадували загадки про професії, грали в гру «Предмети та професії», «Ланцюжки професій».

Учні 5-7 класів взяли участь у грі «Естафета професій», «Пантоміма»(«Зобрази професіонала»), «Влуч м`ячем».

Восьмикласники зацікавилися правилами вибору майбутньої професії та помилками, які часто допускають при виборі професії. Вони мали змогу пройти цікаві тести на визначення типу характеру, а також тест який допомагає зорієнтуватися у світі професій та зробити свій вибір – диференційно-діагностичний опитувальник професійної спрямованості Е.Клімова.

В кінці заходу біля школи на асфальтному покритті учні з захопленням малювали свою майбутню професію та розповідали про професії членів сім’ї та близьких людей.