оп
06.03.2019 | 16:58

За ініціативи фахівців сектору рекрутингу у Борщівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся міні–ярмарок вакансій ТОВ «Теко-Трейд». Підприємство займається відкриттям мережі магазинів «СООР». На сьогоднішній день вже відкрито 22 магазини по області. Роботодавець має потребу в укомплектуванні вакансій касира торговельного залу, продавця-консультанта, оператора комп’ютерного набору та адміністратора.

Олена Тарабан, заступник директора Борщівської районної філії Тернопільського ОЦЗ, зауважила що служба зайнятості дбає, аби роботодавці якнайшвидше знайшли потрібних працівників, а шукачі роботи – прийнятні місця праці.

           Завідувач сектору рекрутингу Галина Крисак розповіла про нову впроваджену послугу підбору персоналу та пошуку робочого місця на засадах рекрутингу. Метою проведення ярмарки вакансій є пошук претендентів на вакансії шляхом надання роботодавцеві можливості презентувати своє підприємство та надати шукачам роботи розширену інформацію про робочі місця.

Менеджер з персоналу ТОВ «Теко-Трейд» Марина Коник презентувала безробітним та шукачам роботи діяльність підприємства та перспективи його розвитку, детально розповіла про особливості актуальних вакансій, завдання та обов’язки, режим роботи, систему оплати праці, преміювання. Також учасники дізналися про можливість кар’єрного росту, соціальний пакет, яким користуються всі працівники.

Прикладом кар’єрного зростання був виступ Ольги Белюх, яка починала свою трудову діяльність продавцем в сільському магазині, а зараз працює керуючою магазином «СООР» в місті Борщеві. Ольга Белюх запевнила, що з радістю прийме в дружній, молодий та енергійний колектив того, хто хоче працювати та навчатись.

    Учасники які зацікавилися пропозиціями роботи залишилися для проходження співбесіди.