11.04.2016 | 14:14

Фахівці Гусятинського районного центру зайнятості спільно з працівниками Гусятинської централізованої бібліотечної системи в черговий раз провели профорієнтаційний захід з учнівською молоддю на тему: “Дивимось у майбутнє”. Захід відбувся в Інтернет-центрі бібліотеки, який створено завдяки перемозі Гусятинської ЦБС в конкурсі «Глобальні бібліотеки» «Бібліоміст – Україна».

Директор районної дитячої бібліотеки Н.Пенюта розповіла школярам про можливості Інтернет-центру та зазначила, що він оснащений сучасними технічними засобами, комп`ютерною технікою, забезпечено вільний доступ до всесвітньої мережі.

Про ситуацію на місцевому ринку праці, правила вибору майбутнього трудового шляху підлітків поінформувала фахівець Гусятинського РЦЗ Л.Підлипняк.

Працівники бібліотеки ознайомили старшокласників із сайтами з пошуку роботи,

навчальних закладів України, профорієнтаційними веб-порталами.

Методист районної бібліотеки Г.Новіцька розповіла присутнім про основні вимоги до складання резюме, а системний адміністратор Т.Ковальська – про можливості соціальних мереж.

Школярі з цікавістю та захопленням працювали в мережі Інтернет, ознайомилися з інтернет-порталами Державної служби зайнятості. Особливо зацікавила учнів рубрика “Послуги населенню”, зокрема “Пізнай себе”(тестування).

На завершення заходу діти отримали буклети з описами професій.

У заході взяли участь 24 учні 9-А класу Гусятинської ЗОШ.