оп
19.03.2019 | 15:25

З усіх видів професійного навчання на сьогодні надається перевага підвищенню кваліфікації безробітних шляхом стажування.

З початку 2019 року Гусятинською районною філією Тернопільського обласного центру зайнятості по цьому напрямку направлено 78 безробітних. Стажування проводиться на підприємствах з гарантованим працевлаштуванням.

Щоб полегшити собі завдання з підбору персоналу, підприємці звертаються до служби зайнятості, яка забезпечує їх робочою силою відповідно до поставлених вимог. Це дає можливість підготувати потрібного працівника без зайвих матеріальних затрат.

Одним із роботодавців, які співпрацюють з центром зайнятості є фізична особа - підприємець Тарас Кришталович, який займається роздрібною торгівлею дитячих іграшок. У його  магазин вже працевлаштовано 2 продавці непродовольчих товарів, які пройшли стажування на замовлення роботодавця.

Останньою була працевлаштована Надія Гладиш, яка проходила стажування у січні місяці цього року. У Тараса Кришталовича лише позитивні відгуки про пані Надію: вона працьовита, відповідальна, ввічлива по відношенні до покупців.

Роботодавець вдячний службі зайнятості за добрий підбір кадрів та тісну співпрацю, так як при цьому врахувалися всі його інтереси та побажання.