оп
19.03.2019 | 15:09

Фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості взяли участь в проведенні Ярмарки професій в рамках Дня відкритих дверей в ДНЗ “Чортківського вищого професійного училища” для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району. Адже питання професійного самовизначення є актуальним для випускників, а також непростим та надзвичайно важливим, оскільки ринок праці ставить свої вимоги перед майбутніми абітурієнтами.

Для випускників було проведено презентацію навчального закладу, а саме зосереджено увагу на професіях, які можна здобути у даному навчальному закладі: опоряджувальник будівельний, кухар, кондитер, офіціант, бармен, тракторист-машиніст с/г виробництва, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, машиніст холодильних установок, реставратор декоративних штукатурок.

У виробничих майстернях учні мали змогу побачити майстер-класи студентів за тою чи іншою професією та випробувати майстерність на собі.

Фахівці районної філії ознайомили абітурієнтів з потребою у робітничих кадрах нашого регіону та провели профдігностичне тестування на визначення професійної спрямованості. Щоб більше дізнатись про безмежний світ робітничих професій, охочі мали змогу переглянути відеоролики, які демонструвались на мультимедійних системах. В ході заходу надавалися поради щодо правильного вибору професії та як не розчаруватися в майбутній професії.