оп
11.02.2019 | 17:07

З метою налагодження тісної співпраці з об’єднаними територіальними громадами (ОТГ), за ініціативи директора та фахівців Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся дистанційний майданчик на території Озерянської об’єднаної територіальної громади .

У заході приймали участь: директор Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Марія Мандзюк, завідувач сектору рекрутингу Борщівської райфілії ОЦЗ Галина Крисак, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Оксана Курилович, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно–правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області Ольга Кузик, заступник начальника відділу Борщівського бюро правової допомоги Тетяна Кучіра, голова Озерянської  сільської ради Василь Урсуляк, старости сіл, директори навчальних закладів, представники підприємств  та громадяни ОТГ.

 Директор Борщівської районної філії ОЦЗ проінформувала про послуги служби зайнятості, ознайомила з проектом угоди про співпрацю, яка укладається з метою забезпечення подальшого розвитку соціального діалогу в суспільстві, сприяння зайнятості населення на даній території та формування роботодавцями соціально-відповідального бізнесу. Ознайомила присутніх про можливість тимчасового працевлаштування українців в окремих галузях на ринку праці держави Ізраїль.

               Завідувач сектору рекрутингу Галина Крисак довела до відома присутніх про нову послугу служби зайнятості – «рекрутинг». Розповіла, що рекрутинг служби зайнятості полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а також у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Таким чином, рекрутери служби зайнятості шукають висококваліфікованих спеціалістів не лише серед безробітних, але й підбирають персонал  з числа незайнятого населення та осіб, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості.

              Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Борщівської райфілії ОЦЗ Оксана Курилович, розповіла про можливість присвоєння робітничої кваліфікації шляхом підтвердження результатів неформального навчання та умови отримання ваучера для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно–правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області і Ольга Кузик, надала консультації, а саме щодо змін у сфері праці та штрафних санкцій за порушення законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю.

            Заступник начальника відділу Борщівського бюро правової допомоги Тетяна Кучіра ознайомила з можливістю отримання консультації із правових питань, а також доступ до інших видів правової допомоги.

           Під час заходу прийняли рішення щодо укладення угоди про співпрацю, затвердження плану спільних дій та проведення профорієнтаційних заходів для учнівської молоді.