02.07.2016 | 10:08

З метою привернення уваги суспільства до проблем зайнятості сільського населення, оперативного реагування на нові виклики ринку праці, консолідації зусиль державної служби зайнятості з органами влади та інститутами громадянського суспільства, вироблення спільних рекомендацій з поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення директор Шумського районного центру зайнятості Наталя Ванжула зустрілася із народним депутатом України “свободівцем” Михайлом Головком у його приймальні.

Наталя Ванжула репрезентувала діяльність центру зайнятості в межах запровадження Регламенту роботи щодо задоволення потреб клієнтів.

«За цей час служба зайнятості зарекомендувала себе як важлива ланка

між шукачами роботи та роботодавцями, владою та сторонами соціального діалогу на ринку праці. Але нові виклики на ринку праці потребують прийняття оперативних дієвих рішень щодо діяльності служби як сервісної, клієнтоцентрованої структури; поєднання зусиль усіх соціальних партнерів задля підвищення зайнятості населення, своєчасного та якісного укомплектування вільних робочих місць» - зазначила керівник РЦЗ.

Під час зустрічі Наталя Ванжула розповіла про особливості індивідуального підходу до працевлаштування демобілізованих учасників АТО, наголосила на важливості співпраці з роботодавцями щодо збільшення кількості та якості вакансій, робіт тимчасового характеру.

Михайло Головко запевнив, що незважаючи на нелегкі для України часи, буде підтримувати законодавчі ініціативи, які сприятимуть організації нових робочих місць, легалізації «тіньової» зайнятості, створенню умов для розвитку малого підприємництва.

Фотоматеріали