31.08.2017 | 09:11
Директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук взяв участь у виїзному засіданні чергової колегії Тернопільської ОДА, що відбулося в м. Ланівці. Під час колегії обговорили питання освіти, медицини та розвитку інфраструктури об’єднаних громад.
У рамках робочої поїздки він відвідав Лановецький районний центр зайнятості. Під час ділової бесіди з директором РЦЗ Світланою Філюк мова йшла про реорганізацію райцентру зайнятості у філію, оскільки Лановецький РЦЗ є одним із двох центрів зайнятості області, які визначені пілотними в цьому напрямку.