04.07.2016 | 09:18

У рамках місячника сприяння зайнятості учасників АТО у Теребовлянському РЦЗ відбувся круглий стіл, а в Підволочиському – зустріч з колишніми воїнами.

У засіданні круглого столу в Теребовлянському районному центрі зайнятості взяв участь головний державний інспектор Державної територіальної інспекції з питань праці в Тернопільській області Михайло Рудик.

Присутні дізналися про нормативно-правову базу з питань зайнятості, пільги та переваги для демобілізованих учасників АТО, про активні заходи служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню, в тому числі про профорієнтаційні заходи, які підвищують мотивацію до пошуку роботи, формують віру у власні можливості, допомагають адаптуватися у мирному житті.

Захід відбувся у формі діалогу. Чоловіки взяли активну участь в обговоренні питань щодо їх адаптації у соціумі і на ринку праці, отримали кваліфіковані поради фахівців з пошуку роботи, професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, започаткування власної справи. Корисною стала інформація щодо участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

У Підволочиському РЦЗ проведено зустріч з демобілізованими учасниками АТО. На захід було запрошено представника управління праці та соціального захисту населення РДА.

Такі зустрічі є корисними як для колишніх воїнів, так і для представників органів влади, оскільки під час живої розмови актуалізуються конкретні проблеми демобілізованих, вирішуються питання з їх оперативного вирішення.

На фото: під час засідання круглого столу в Теребовлянському районному центрі зайнятості.