31.07.2025 | 17:41

Нещодавно колектив Тернопільського обласного центру зайнятості, продемонстрували свою громадянську позицію та небайдужість, ставши донорами крові. 

Кожна здана крапля крові – це шанс врятувати життя військового, який щодня ризикує собою, захищаючи нашу країну. Це не просто добрий вчинок, це наш обов’язок і вияв глибокої поваги та підтримки Збройних сил України.

«Ми розуміємо, що у часи війни кожен із нас може зробити свій внесок у спільну перемогу, і ця акція - один із таких кроків», - зазначив директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький.

Ми закликаємо всіх, хто має змогу, долучатися до таких ініціатив. Адже саме наша єдність, солідарність і взаємодопомога є запорукою нашої сили та майбутньої перемоги.
Разом до перемоги!

Більше фото тут: https://www.facebook.com/share/p/14G2qMFvu1Q/