Нещодавно колектив Тернопільського обласного центру зайнятості, продемонстрували свою громадянську позицію та небайдужість, ставши донорами крові.
Кожна здана крапля крові – це шанс врятувати життя військового, який щодня ризикує собою, захищаючи нашу країну. Це не просто добрий вчинок, це наш обов’язок і вияв глибокої поваги та підтримки Збройних сил України.
«Ми розуміємо, що у часи війни кожен із нас може зробити свій внесок у спільну перемогу, і ця акція - один із таких кроків», - зазначив директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький.
Ми закликаємо всіх, хто має змогу, долучатися до таких ініціатив. Адже саме наша єдність, солідарність і взаємодопомога є запорукою нашої сили та майбутньої перемоги.
Разом до перемоги!
Більше фото тут: https://www.facebook.com/share/p/14G2qMFvu1Q/


